Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Новини проекту
Середа, 17 грудня 2014

У Запоріжжі офіційно відкрили науковий ресурсний центр зі сталого розвитку та презентували монографію

Детальніше...У Запоріжжі офіційно відкрили науковий ресурсний центр зі сталого розвитку та презентували монографію

 

У Запоріжжі в рамках співпраці з Проектом ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) на базі факультету соціології та управління Запорізького національного університету офіційно відкрили науковий ресурсний центр зі сталого розвитку.

Детальніше...
 
П'ятниця, 12 грудня 2014

На Львівщині розпочнеться підготовка фахівців для роботи з мобільною лабораторією

Детальніше...

З 15 грудня у НУ „Львівська політехніка” розпочнеться підготовка фахових спеціалістів для роботи з обладнанням для енергоаудиту. Для цього на основі конкурсу відібрано 13 осіб. Після закінчення навчання декількох осіб буде рекомендовано до роботи енергоаудиторами в КП БТІ обласної ради.

У 2012 р. Львівщина, разом з іншими 5 областями України (Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Харківська), була обрана для реалізації пілотної програми з енергоефективності. У межах спеціального пілотування Енергоефективного компоненту в області була придбана мобільна лабораторія. За допомогою автомобіля, який буде укомплектований необхідними технічними засобами, проводитимуть роботи з енергоаудиту та виготовлення енергопаспортів об’єктів бюджетної сфери.

Процес впровадження першої фази Проекту МРГ у Львівській області розпочався 28 березня 2008 року.  Згодом  у Львівській області успішно розпочалася друга фаза Проекту 11 липня 2011 року.    Протягом двох фаз Проекту МРГ понад  94,000 чоловіків, жінок та дітей Львівської області покращили умови свого життя через реалізацію 83-ох мікропроектів щодо енергозбереження (відновлення дитячих садків та шкіл),  17-ох мікропроектів  з відновлення і реконструкції медичних пунктів / амбулаторій, 5-ох мікропроектів із покращення доступу до якісної питної води, 2-ох мікропроектів щодо охорони довкілля та 11-ох мікропроектів у сфері інноваційного енергозбереження та підвищення енергоефективності соціальних установ. Дані місцеві ініціативи були успішно реалізовані завдяки об’єднанню зусиль мешканців сіл, місцевої, районної та обласної влади, Проекту МРГ та приватних спонсорів.

 
П'ятниця, 05 грудня 2014

7 грудня в Україні відзначається день місцевого самоврядування

Детальніше...Колектив спільного Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ» вітає представників обласної та місцевої влади, членів громад та громадських організацій з Днем місцевого самоврядування - 2014 – святом усіх тих, хто присвятив себе благородній та відповідальній справі – розвитку місцевих громад!Детальніше...

День місцевого самоврядування є нашим спільним професійним святом, святом усіх тих, хто сприяє сталому місцевому розвитку на усіх рівнях шляхом зміцнення спільного управління заохочення громадських ініціатив по всій Україні. Глибоко вкорінена в українській історії, традиція місцевого врядування нині розвивається і збагачується, зміцнюючи демократичні засади українського суспільства.  Ми віримо, що нашими спільними зусиллями ми сприяємо розвиткові місцевого самоврядування та становленню самоврядних громад через підтримку їх ініціатив з покращення умов проживання та налагодженню механізмів ефективної співпраці між громадами та органами місцевого самоврядування.

Детальніше...Щиро сподіваємось, що реалізація наших спільних ініціатив на місцевому рівні продемонструє успішні результати, які стануть прикладом для усіх українських громад! Бажаємо Вам процвітання та успіхів, натхнення та здобутків у справі розвитку місцевого самоврядування в Україні. Нехай наша співпраця всіляко й надалі сприяє посиленню взаємодії місцевих громад та місцевих органів влади для повномасштабного впровадження підходу до розвитку, орієнтованого на громаду!

 
Середа, 03 грудня 2014

Запрошення до участі у конкурсі у Полтавській області

Конкурсна документація

Запрошення до участі у Конкурсі

Громадська організація «Центр муніципального розвитку», Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») та комунальне підприємство готель «Славутич» цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Капітальний ремонт покрівлі, заміна віконних блоків та стояків каналізації готелю «Славутич» по вул. Набережна, 1 у м. Комсомольськ Полтавської обл.»:

-   заміна зношених 42 дерев'яних вікон на металопластикові;

-   заміна зношених 34 дверних блоків на металопластикові;

-   капітальний ремонт покрівлі з відновленням вирівнюючої стяжки та улаштуванням верхнього і нижнього шарів покрівлі з євроруберойду;

-   заміна 17 стояків каналізації з використанням труб ТК 110-ПНД и ТК 50-ПНД.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Конкурсну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: м. Комсомольськ Полтавської обл., вул. Миру, 24, каб. 307 або каб. 209.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 15-00 08.12.2014, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами:  (05348) 21666, 22433.

 
Четвер, 27 листопада 2014

На Чернігівщині відбулось представлення Третьої фази Проекту МРГ для пілотних районів

Детальніше...26 листопада в обласній раді відбувся вступний семінар-презентація щодо впровадження спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» для трьох районів Чернігівщини - Семенівського, Сосницького та Ніжинського. Ці райони визначені пілотними і впроваджуватимуть проект МРГ у відповідності до Закону України «Про співробітництво територіальних громад». Пілотування відбуватиметься за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Ради Європи.Детальніше...

Семінар відбувся за участі заступника голови обласної ради Валентина Мельничука, Старшого програмного менеджера ПРООН в Україні Оксани Реміги, Міжнародного менеджера Проекту МРГ Джейсінгха Саха, Спеціаліста з розвитку громад Проекту МРГ Олени Рудіч, представників органів місцевого самоврядування районів.

Детальніше...
 
Субота, 15 листопада 2014

Третя фаза Проекту успішно представлена в усіх областях України

Детальніше...Представлення Третьої фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) успішно завершилося в усіх областях України. Протягом вересня-листопада 2014 року понад 2000 представників обласних та місцевих органів влади, громадського та приватного секторів та медіа взяли участь у регіональних семінарах по всій території України. Учасники заходів обговорили перспективи подальшої співпраці щодо сприяння сталому місцевому розвитку задля покращення умов життя людей. Донецька область стала останньою, де було представлено Третю фазу Проекту МРГ на регіональному рівні.Детальніше...Під час регіонального представлення Третьої фази Проекту МРГ керівники обласних державних адміністрацій та обласних рад підписали з представниками ПРООН тристоронні угоди про співпрацю та оголосили про конкурсний відбір районів для участі в Проекті МРГ-ІІІ. Наразі відбір районів вже завершився у 15 областях. З результатами можна ознайомитись тут.
Детальніше...
 
П'ятниця, 14 листопада 2014

Конкурсний відбір районів відбувся вже у багатьох областях України

Конкурсний відбір районів для участі в Третій фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» завершився наразі вже у 15 областях: Черкаській, Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській, Херсонській, Запорізькій, Київській, Луганській, Вінницькій, Житомирській, Чернівецькій, Чернігівській, Хмельницькій, Волинській та Сумській. На кожну область було виділено квоту в 7-10 районів. При відборі районів до уваги бралися такі критерії, як відсоток сільського населення, соціально-економічний рейтинг області, результативність області під час впровадження МРГ-І та МРГ-ІІ, інвестиційна привабливість, віддаленість району тощо.

Під час відбору також враховувалися показники соціально-економічного добробуту, особливо в сферах охорони здоров’я, освіти, водопостачання та довкілля. Керівництво областей разом із ПРООН розглянули результати рейтингу по включених показниках та спільно обрали райони для партнерства. Таким чином, Проект має на меті досягти тих територій, які сьогодні найбільше потребують розвитку та допомоги. 

Детальніше...
 
Четвер, 13 листопада 2014

Третя фаза спільного проекту ЄС/ПРООН була успішно представлена у Донецькій області

Детальніше...Третя фаза спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) була представлена в Донецькій області 13 листопада 2014 року. Захід зібрав разом представників обласних  та місцевих органів влади, громадського та приватного секторів та медіа для обговорення подальшої співпраці щодо сприяння сталому місцевому розвитку задля покращення умов життя людей в Донецькій області.Детальніше...

На офіційному відкритті третьої фази Проекту МРГ були присутні заступник директора Департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації Галина Чурікова, депутат  Донецької обласної ради Тамара Белянкіна, спеціаліст з розвитку громад Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Олена Рудіч, керівники районних державних адміністрацій та рад, а також керівники міських та сільських рад.

Під час представлення було також оголошено про початок конкурсного відбору районів на участь у проекті. Наразі райони матимуть змогу подати заявки на участь у Проекті. Після цього конкурсна комісія визначить райони, що братимуть участь у Третій фазі Проекту.  Форму заявок можна завантажити за посиланням: http://www.cba.org.ua/three/ua/news/announcements/2616-application-form-for-rayons-for-partnership-with-cba

На регіональному семінарі було представлено План дій щодо впровадження Проекту в області, а також щодо підготовки області до зими.

Детальніше...
 
Вівторок, 11 листопада 2014

ООН збільшить обсяги допомоги на Донецьку область

Детальніше...Координатор системи ООН в Україні та Постійний Представник ПРООН в Україні Ніл Вокер під час зустрічі з губернатором Донецької області Олександром Кіхтенком  запевнив, що мешканці Донеччини можуть повністю розраховувати на підтримку ООН. «Ми збільшуватимемо обсяги такої допомоги», підкреслив пан Вокер.Детальніше...

Представники делегації ООН також повідомили громадськість, що готові до початку реалізації Третьої фази Проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) в Донецькій області. У рамках Третьої фази Проекту МРГ на наступні три роки на Донецьку область буде виділено 350 тисяч доларів США. Під час зустрічі сторони також погодилися, що сьогодні дуже важливою є роль міжнародних організацій та агенцій розвитку у встановленні миру на сході України.

За словами Олександра Кіхтенка, сьогодні особливої допомоги потребує сільська місцевість регіону. Саме тому обласна влада всіляко сприятиме реалізації Проекту МРГ саме на сільських територіях.

Детальніше...
 
Вівторок, 11 листопада 2014

ООН допомагатиме внутрішньо переміщеним особам з південно-східної України

Детальніше...

У переддень зими ситуація на Луганщині загострюється, на території області збільшується кількість внутрішньо переміщених осіб. Люди продовжують прибувати до північних міст та районів регіону, не маючи житла та роботи.Детальніше...

 «Ми маємо зробити все можливе, аби реалізація гуманітарних місій та проектів ООН в Луганській області мала швидкі результати надання допомоги та відновлення регіону», зазначив пан Ніл Вокер, координатор системи ООН в Україні та Постійний Представник ПРООН в Україні, під час свого візиту до Луганської області.

Детальніше...
 


Архів новин