Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Новини проекту
П'ятниця, 11 квітня 2014

Інноваційне вуличне освітлення у Запорізькій області

 

Проект МРГ підтримав міДетальніше...кропроект спрямований на підвищення енергоефективності у с. Комишуваха Запорізької області. Громадська організація «Вершина» Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області завершила монтаж інноваційного вуличного освітлення на території дитячого садочку та прилеглого житлового масиву багатоквартирних будинків. Завдяки спільним зусиллям членів громади, місцевої влади та Проекту МРГ було встановленно 12 сонячних батарей потужністю 280 Вт і вже зараз 24 ліхтарі освітлюють центральну частину с. Комишуваха.

Детальніше...
 
Вівторок, 17 грудня 2013

16 грудня 2013 р. відбулась Річна зустріч співробітників Проекту МРГ

 

Детальніше...16 грудня 2013 р. у м. Києві була проведена Річна зустріч співробітників Проекту МРГ, за участі керівників обласних підрозділів впровадження Проекту, центрального Київського офісу та представників ПРООН. Понад 60 представників з 25 областей України зібралися, щоб поділитися досвідом впровадження та моніторингу мікропроектів, обговорити уроки МРГ-ІІ з впровадження таких пілотних компонентів, як енергоефективність, економічний розвиток сільських територій та висловити побажаДетальніше...ння щодо наступної фази Проекту.

Оксана Реміга, старший програмний менеджер ПРООН в Україні привітала учасників, і зауважила, що «на початку 2014 р. очікується підписання угоди між ЄС та Українським урядом щодо наступної фази Проекту – МРГ-ІІІ».

Для кращого розуміння результатів Проекту, консультант ПРООН Ільдар Газізуллін представив результати роботи Місії з оцінки діяльності МРГ. Відповідно до представлених рекомендацій Місії з оцінки, учасники обговорили перспективи та напрямки роботи Проекту.

Протягом одноденної зустрічі, учасники дізналися про можливі зміни у процедурах та внутрішніх політиках у наступному році. Завдяки заходу, координатори Проекту були проінформовані про стан впровадження усіх компонентів, про плани на наступний рік і на наступну фазу Проекту МРГ-ІІІ.

 

 

 
Четвер, 05 грудня 2013

Відбулось друге засідання Робочої Групи з економічного розвитку сільських територій

 

Детальніше...Для економічного розвитку сільських територій України характерні проблеми, серед яких на першому місці відсутність робочих місць та низький рівень доходів. Причиною цього є низька продуктивність праці при великому потенціалі, а також високі витрати з низькою віддачею. У межах економічного компоненту Проекту, МРГ намагається вирішити ці проблеми та прагне посилити позиції домогосподарств з низьким рівнем доходів. У пілотуванні взяли участь 15 сіл з восьми районів України. Економічний компонент допомагає їм мобілізуватись у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, нарощувати капітал, удосконалювати свої знання, а також виготовляти, обробляти, збувати сільськогосподарську продукцію та надавати різні послуги з обслуговування. Для обговорення результатів та перспектив цього компоненту МРГ, у 2012 р. було організовано засідання Робочої Групи.

Детальніше...
 
Четвер, 28 листопада 2013

Проект МРГ зібрав партнерські університети

РозвиДетальніше...ток людських ресурсів є одним з ключових елементів Проекту МРГ. Прагнучи до поширення знань, пов’язаних із методологією сталого місцевого розвитку, Проект встановив партнерство з 27 вищими навчальними закладами України та підтримав створення Мережі університетів-партнерів, зацікавлених у викладанні принципів сталого розвитку суспільства.

З метою кращого планування діяльності Мережі, 21-23 листопада 2013 р. Проект підтримав одразу 2 заходи: Семінар-тренінг для нових представників вищих навчальних закладів, які приєднались до співпраці з МРГ протягом цього року, та щорічну Зустріч з огляду результатів та планування діяльності на 2014 рік.

Детальніше...
 
Середа, 20 листопада 2013

Проект МРГ збирає партнерські університети

Проект МРГ розуміє важливість розвитку людських ресурсів. З метою кращого розуміння методології та принципів викладання курсу зі сталого розвитку, 21 – 22 листопада 2013 р. відбудеться Семінар-тренінг та Щорічна зустріч з огляду та планування для представників вищих навчальних  закладів. Тренінг покликаний поглибити розуміння методології Проекту, принципів сталого розвитку, та допомогти розробити і впровадити у навчальний план курс зі сталого розвитку. Очікується, що у заході візьме участь більше 30 представників вищих навчальних закладів з 20-ти регіонів України. У рамках Щорічної зустрічі з огляду і планування представники університетів-партнерів Проекту МРГ узгодять план дій на 2014 р. та визначать пріоритетні напрямки їхньої діяльності. Щоб дізнатися більше про захід та переглянути фото з місця події, слідкуйте за новинами на нашому сайті.

 
Понеділок, 18 листопада 2013

Запрошення до участі у конкурсі с. Скадовка Чаплинського района Херсонської області

 

 Запрошення до участі у Конкурсі

1.    Організація громади  НГО «Діти Скадовки – потенціал майбутнього»  та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Капітальний ремонт системи опалення з встановленням котла на біомасі.», Херсонська область Чаплинський район, с. Скадовка, провулок Шкільний,1,  демонтаж трубопроводів опалення зі сталевих водогазопровідних неоцинкованих труб діаметром до 50 мм – 452,0м;  демонтаж регистрів з труб сталевих, діаметром 100 мм 226,0м;  монтаж модуля з теплогенератором 150кВт – 1шт; встановлення опалювальних  радіаторів сталевих – 141,43 кВт прокладка трубопроводів  опалення – 490,0м; встановлення аварійного генератора 5 кВт для забезпечення автономної роботи опалювального котла та аварійного освітлення при вимкненні зовнішнього електропостачання,

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.   Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Херсонська область Чаплинський район, с. Скадовка, провул. Шкільний, 1.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00, 01.12.2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3.   Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  (05548) 43-4-40, моб.т.  (095) 366-31-68,  або (095) 579-53-86

 
Четвер, 14 листопада 2013

Місія експертів оцінює діяльність МРГ

Проект ЄС / ПРООН МРГ дотримується принципів відкритості та прозорості. У вересні 2013 р. розпочала свою роботу Місія експертів Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН з оцінки діяльності МРГ, яка перевірить результати роботи Проекту. Процес оцінки передбачає 3 етапи і триватиме до грудня 2013р.

Щоб зібрати найбільш актуальну й точну інформацію, Місія відвідує ключових національних партнерів з реалізації Проекту, регіональні підрозділи впровадження, ресурсні центри та партнерські громади МРГ. Разом з цим, експерти проаналізують діяльність Проекту, пов’язану з розробкою навчальних програм, оцінять ефективність пілотних компонентів МРГ (енергоефективність, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи) та тестування інструменту самооцінки громад (SAT4SLD). Для всебічної оцінки діяльності Проекту, висновки експертів ґрунтуватимуться на аналізі таких проблем:

  1. Задум – чи були мета і методологія Проекту зрозумілими українським партнерам, чи реалізовувалась методологія так, як було заплановано.
  2. Ефективність – чи були управління і заходи з реалізації Проекту ефективними, чи були ресурси використані у відповідності до плану.
  3. Сталість – чи зможе Проект реалізовуватись без постійного втручання і фінансування.
  4. Наочність – чи дотримувалися рекомендації з візуального представлення Проекту.

На сьогодні Місія здійснює третій етап оцінки діяльності Проекту, в рамках якого експерти відвідують партнерські громади Київської, Полтавської, Житомирської областей. Спираючись на отримані результати, експерти підготують ґрунтовний звіт, який у допоможе удосконалити роботу Проекту МРГ. Щоб дізнатися більше про результати експертної оцінки, слідкуйте за новинами на нашому сайті: http://cba.org.ua/

 
Вівторок, 12 листопада 2013

Друге засідання Робочої Групи з економічного розвитку сільських громад відбудеться 5 грудня 2013 р.

Проект МРГ-ІІ підтримує економічні ініціативи сільських громад. Діяльність Проекту МРГ-ІІ із впровадження компоненту з економічного розвитку сільських територій розпочалася навесні 2012 року.  Проект сприяє об’єднанню домогосподарств з відносно низьким рівнем доходів у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи. Такі заходи дозволяють підвищити вартість місцевої продукції завдяки більш ефективному місцевому виробництву, пакуванню і більш широким можливостям для її збуту.

Станом на 15 вересня 2013 для реалізації економічних ініціатив були обрані 15 громад. Ці кооперативи були створені 1159 особами, які представляли 891 домогосподарство (що становить 39,7% від цільових домогосподарств у відібраних громадах). З початку діяльності було затверджено 10 мікропроектних пропозицій, загальна вартість яких складає 2,04 млн. грн.

Детальніше...
 
Понеділок, 07 жовтня 2013

Запрошення до участі в тендері (Херсонська область)

 

Запрошення до участі у Конкурсі

  1.  Організація громади «Веселка»  та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення        смт Велика Олександрівка Великоолександрівського району Херсонської області. Модернізація з використанням відновлювальних джерел енергії (енергії сонця) та світлодіодних ліхтарів»  Великоолександрівського району Херсонської області,( встановлення на існуючих 20 опорах сонячних фотоелектричних модулей, гелієвих акумуляторів, контролерів заряду, світлодіодних світильників та датчиків руху).  Підрядники повинні мати досвід проведення монтажно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
  2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Херсонська область Великоолександрівський район, смт Велика Олександрівка, Великоолександрівська селищна рада, вул. Леніна 161.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14:00, 22.10.2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  (05532) 2-16-71, 0664109340 та  0982407499.
 
Понеділок, 07 жовтня 2013

Запрошення до участі в тендері (Херсонська область)

 

Запрошення до участі у Конкурсі

  1.  Організація громади «Теремок»  та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Іноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення смт. Біла Криниця. Модернізація з використанням  ВДЕ («енергії сонця») по вулицях  Каховській, Леніна, Щорса, Шевченка, Шкільна, Дзержинського, Залізничній селища Біла Криниця Великоолександрівського району Херсонської області»  Великоолександрівського району Херсонської області,( встановлення на існуючих 20 опорах сонячних фотоелектричних модулей, гелієвих акумуляторів, контролерів заряду, світлодіодних світильників та датчиків руху).  Підрядники повинні мати досвід проведення монтажно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
  2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Херсонська область Великоолександрівський район, смт Біла Криниця,  Білокриницька селищна рада, вул.Леніна 1.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00, 22.10.2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  (05532) 22-0-41, 0660119807 та  0994668207.
 


Архів новин