Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Новини проекту
Субота, 07 листопада 2015

Третій Медіа-день та Медіа-тренінг Проекту МРГ з місцевого розвитку успішно відбувся у Вінниці

Детальніше...Спільний Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) в партнерстві з місцевою, районною, обласною владою 5-6 листопада провів Медіа-день у Вінниці зі сталого місцевого розвитку та економічного розвитку сільських територій для представників ЗМІ Хмельницької, Тернопільської та Вінницької областей. Саме ці області брали участь у пілотуванні економічного компоненту під час другої фази проекту, та продовжують підтримувати економічні ініціативи громад у рамках МРГ-3. Медіа-захід тривав два дні поспіль та включав Медіа-тренінг і секцію «Історія Успіху громади» з подальшим прес-туром та особистим знайомством журналістів з усіма її героями.Детальніше...

Під час першої частини Медіа-дня у місті Вінниця до уваги ЗМІ були представлені всі сторони, що беруть участь у виконанні спільних місцевих ініціатив з єдиною метою – покращення життя людей. Це – і представники Проекту на місцях, і партнери у місцевій, районній та обласній владі, й керівники прес-служб облрад та облдержадміністрацій, і лідери організацій громад, і професійні медіа-постійні партнери МРГ.  Упродовж усього Медіа-дня організатори підкреслювали важливу роль медіа у поширенні позитивного досвіду МРГ, у висвітленні успішного розвитку громад, ролі місцевих лідерів, у підвищенні рівня обізнаності громадськості саме через ЗМІ.

Детальніше...
 
П'ятниця, 06 листопада 2015

Запрошення до участі в конкурсі с. Верхні Петрівці Чернівецька область


1. Організація громади «Буковина-2015» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів та, за наявності, ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт (що тендерним комітетом буде вважатись, як перевага) надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи с.Верхні Петрівці Сторожинецького району Чернівецької області, - капітальний ремонт вуличного освітлення»: встановлення світильників світлодіодних енергозберігаючих в комплекті з світлодіодними лампами (93 шт), підвішування проводу ізольованого АsXSn 2X16 мм2 (4005м). Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об'єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Верхньопетровецька сільська рада, с. Верхні Петрівці, вулиця Буковинська, 129 Сторожинецький район Чернівецької області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 18:00, 19 листопада 2015 року ,Засідання тендерної комісії відбудеться за вищевказаною адресою об 11:00 20 листопада 2015 року. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Верхньопетровецька сільська рада, с. Верхні Петрівці, вулиця Буковинська, 129 Сторожинецький район Чернівецької області, або за телефонами: (03537) 32-2-74; (03537) 32-2-75.

 
П'ятниця, 06 листопада 2015

Запрошення до участі в конкурсі СОК "Банилів" Чернівецька область

1. СОК «Банилів» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують постачальників, з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для постачання техніки та обладнання у межах Мікропроекту ««Економічний розвиток СОК «Банилів». Придбання сільськогосподарського обладнання для обробітку грунту» Чернівецька область, Вижницький район, село Банилів, вул. Гостинець, 63:
Постачання трактора FOTOH FT 504 потужністю 50 к.с., борону дискову навісну БДН-2,7 із шириною захвату 2,7 м., сівалку тракторну вакуумну точного висіву СВТВ 4-8 «Дніпрянка» із шириною захвату до 1,4 м., картоплекопалку дворядну Z-609 «ROLMET» із робочою шириною 1,4 м. продуктивністю 0,3-0,4 га/год, картоплесаджалку двохрядну КСН-2 із шириною захвату до 1,4 м., розсадосаджалку двохрядну Planta S-240/1 із шириною захвату 2,13 м., грунтофрезу Bomet-1,4 м., із шириною захвату 1,4 м., косарку для скошування бадилля на картоплі, оприскувач ОГН-600 об'ємом 600 л., прес-підбирач.
Постачальники повинні мати досвід продажів даної продукції та досвід проведення обслуговування даної техніки та обладнання.
2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Чернівецька область, Вижницький район, село Банилів, вулиця Гостинець, 63 телефон мобільний: 097-04-42-622 голова правління Кузь Петро Васильович. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00 годин, 25 вересня 2015 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3. Зацікавлені постачальники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Чернівецька область, Вижницький район, село Банилів, вулиця Гостинець, 63 або за телефонами: 097-04-42-622.

 
П'ятниця, 30 жовтня 2015

ОГОЛОШЕННЯ: РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС «10 КРОКІВ ПІДГОТОВКИ УСПІШНОГО ПРОЕКТУ»

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за підтримки спільного Проекту  Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий  розвиток, орієнтований на громаду» запрошує керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевого рівня, керівників органів самоорганізації населення для участі у дистанційному навчанні на веб-платформі Асоціації - Портал з управління знаннями.

Для того, щоб зареєструватися, заповніть АНКЕТУ до 07.11.2015

Детальніше...
 
Четвер, 29 жовтня 2015

ОГОЛОШЕННЯ: РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ»

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних радза підтримки спільного Проекту  Європейського Союзу та  ПРООН «Місцевий  розвиток, орієнтований на громаду» запрошує керівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевого рівня, керівників органів самоорганізації населення для участі у дистанційному навчанні на веб-платформі Асоціації - Портал з управління знаннями.

Для того, щоб зареєструватися, заповніть АНКЕТУдо 07.11.2015

Детальніше...
 
Середа, 21 жовтня 2015

В Одесі за підтримки Проекту відбувся Фестиваль соціальної реклами з місцевого розвитку

Детальніше...Детальніше...З 15 по 17 жовтня 2015 року в місті Одеса за підтримки спільного Проекту ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) та Всеукраїнської мережі партнерів МРГ – університетів України пройшов п’ятий Міжнародний молодіжний фестиваль соціальної реклами з місцевого розвитку «Інший погляд». Проект ЄС \ ПРООН МРГ став генеральним партнером фестивалю. Організатор заходу – член Всеукраїнської мережі університетів та партнер Проекту – Національний університет «Одеська юридична академія». Основна мета фестивалю ­– розповісти про соціальні проблеми молоді з позицій самої молоді, а також відшукати нестандартні, оригінальні ідеї для їх вирішення, залучити молодь до відкритого обговорення та привернути увагу широкої аудиторії до соціально значущих тем.

Учасниками фестивалю стали студенти з різних українських та зарубіжних університетів, а також небайдужа молодь до 30 років, яка була готова відкрито говорити про соціальні проблеми й шукати шляхи їх вирішення. Цьогоріч фестиваль вийшов на міжнародний рівень, свої роботи надіслали й представники з Німеччини, Росії, Португалії та Польщі.  Усього за роки фестивалю було подано понад 1200 робіт. Під час фестивалю Проект МРГ відзначив кращу роботу, спрямовану на підвищення поінформованості про роль місцевих громад. Переможцями у спеціальній номінації від Проекту з місцевого розвитку стали студентки Національного Університету «Одеська юридична академія» Сітінська Оксана та Самко Яна за роботу в сфері друкованої соціальної реклами «Разом Дієвіше». 

Детальніше... Детальніше...Детальніше...

 

 
Вівторок, 20 жовтня 2015

На Івано-Франківщині спільно вивчали результати впровадження мікро-проектів громад із використанням енергії сонця

Детальніше...З 14 по 16 жовтня 2015 року на Івано-Франківщині в рамках діяльності спільного Проекту ЄС \ ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) відбувся кластерний тренінг щодо вивчення результатів спеціального пілотування області з енергоефективності під час Другої фази Проекту. Регіональні координатори Проекту МРГ з Волинської, Закарпатської, Львівської, Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей спільно з лідерами громад, представниками органів влади усіх рівнів, науковцями, технічними експертами, представниками громадських організацій та приватного сектору ознайомилися з результатами впровадження мікро-проектів громад із використанням енергії сонця. 
Детальніше...

Основною метою даного навчально-ознайомчого візиту було поінформувати учасників із семи областей України про успішні практики впровадження технологій альтернативної енергетики, зокрема, з генерації сонячної енергії, обговорення результатів, проблем, шляхів їх подолання, перспектив застосування у майбутньому та можливість подальшого вдосконалення. 

Під час семінару кожна область представила результати впровадження мікро-проектів своїх громад. Учасники заходу також відвідали три об’єкти у Косівському районі Івано-Франківській області – в селах Тюдів, Яворів та Рожнів – та обговорили особливості використання інноваційних технологій в сфері енергоефективності, наприклад, використання відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) для оптимізації систем опалення на соціальних об’єктах.

Детальніше...
 
Середа, 14 жовтня 2015

Керівництво ПРООН відвідало відремонтований об’єкт Проекту для тимчасового розміщення ВПО у Слов’янську

Детальніше...12 жовтня Координатор системи ООН в Україні та Постійний Представник ПРООН в Україні Ніл Вокер та Директор ПРООН в Україні Янтомас Хіємстра особисто відвідали санаторій «Слов’янський» на Донеччині, третій поверх ортопедичного корпусу якого було відремонтовано за підтримки спільного Проекту ЄС \ ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ). Тут знайшли свій тимчасовий притулок внутрішньо переміщені особи (ВПО) з особливими потребами.

Керівники ПРООН оглянули відбудоване приміщення та ознайомилися з результатами впровадження мікро-проекту, метою якого було створення сприятливих умов проживання для переселенців. «Відвідуючи Славкурорт уже вдруге, ми побачили успіхи та досягнення Проекту МРГ. Ми зустрілися також з медичним персоналом, які надають всіляку підтримку ВПО та допомагають їм у пошуках роботи. Загалом ми вражені діяльністю нашої команди, що працює зараз на сході України. Наші співробітники швидко реагують на виклики сьогодення та ставлять перед собою амбіційні плани, аби максимально сприяти розвитку та відновленню Донбасу», зазначив пан Вокер під час візиту. Детальніше...

Делегація керівників ПРООН відвідала об’єкт Проекту ЄС \ ПРООН МРГ у рамках свого офіційного візиту до Донецької та Луганської областей, аби обговорити подальшу співпрацю обласної влади та міжнародних організацій у питаннях надання гуманітарної допомоги та відновлення інфраструктури регіону. Ніл Вокер також поспілкувався з регіональними координаторами Проекту у Краматорську та Сєвєродонецьку про подальші плани роботи, аби якнайкраще відповідати потребам людей у нинішній ситуації. «Наше серце  - з відновленням та розвитком територій регіону. Ми робитимемо надалі все від нас залежне, аби допомогти людям», підкреслив пан Вокер.

 

 
Вівторок, 06 жовтня 2015

В Миколаївській області була проведена зустріч спеціалістів з кооперативів Східної України для обміну досвідом

Детальніше...

29-30 вересня 2015 року, за підтримки спільного проекту ЄС\ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) пройшла зустріч керівників кооперативів та бухгалтерів Миколаївської, Одеської та Херсонської областей у Миколаївській області для вивчення теоретичних і практичних аспектів бухгалтерського обліку, оподаткування та звітування для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОКів). Разом з тренінгом було організовано навчальний візит до СОКу, створеного в Миколаївській області протягом другої фази проекту МРГ. Кластерний захід підтримав передачу знань і досвіду найкращих практик від «старих» до «нових» кооперативів. Учасники тренінгу також дізналися про перепони та гострі проблеми в існуючому законодавстві та практичні рекомендації щодо їх вирішення.

 

Детальніше...

 
П'ятниця, 02 жовтня 2015

Видано збірку студентських наукових робіт на тему «Сталий розвиток за участі місцевих громад»

Детальніше...

 

 У травні 2015 року спільний проект ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» провів IV Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт на тему «Сталий розвиток за участі місцевих громад». Учасниками конкурсу стали студенти університетів-членів Національної мережі партнерів Проекту. Всього для участі у конкурсі було відправлено 35 статей.

Надіслані роботи були ретельно розглянуті та оцінені спеціальною комісією. В результаті було відібрано 15 найкращих робіт, написаних студентами різних університетів України. Ці роботи охоплюють широке коло питань щодо сталого розвитку. Проект опублікував їх у вигляді збірки студентських наукових робіт «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

 

 


Архів новин