Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Новини проекту
П'ятниця, 04 липня 2014

У Славському стартувала третя літня школа "Мобілізація громад задля вирішення територіальних проблем"

 

3 липня 2014 року в смт. Славське Львівської області стартувала Третя Всеукраїнська студентська літня школа «Мобілізація громад задля вирішення територіальних проблем». Школа організована Національною мережею партнерських університетів за підтримки спільного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Детальніше...
 
Понеділок, 26 травня 2014

Проект МРГ взяв участь у святкуванні Дня Європи

 

Детальніше...17 травня 2013 р. Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» приєднався до святкування Дня Європи в Україні. За традицією цей день в Україні  відзначається щорічно у третю суботу травня як символ єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями.

Детальніше...
 
Вівторок, 20 травня 2014

Community-led development to improve quality of life in Ukraine

Kyiv, 20 May, 2014A new phase of the Community-based Approach to Local Development (CBA) project launched today will engage with local authorities, community organizations and private sector across Ukraine to develop and carry out initiatives aimed at improving people’s living conditions.

Детальніше...
 
Четвер, 24 квітня 2014

Третій Всеукраїнський студентський турнір 'Дебати зі сталого розвитку'

 

Детальніше...23-25 квітня 2014 р. у Полтавській державній аграрній академії відбувся третій Всеукраїнський турнір «Студентські дебати зі сталого розвитку».  Захід було організовано  Мережею університетів за підтримки спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Детальніше...
 
П'ятниця, 11 квітня 2014

Інноваційне вуличне освітлення у Запорізькій області

 

Проект МРГ підтримав міДетальніше...кропроект спрямований на підвищення енергоефективності у с. Комишуваха Запорізької області. Громадська організація «Вершина» Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області завершила монтаж інноваційного вуличного освітлення на території дитячого садочку та прилеглого житлового масиву багатоквартирних будинків. Завдяки спільним зусиллям членів громади, місцевої влади та Проекту МРГ було встановленно 12 сонячних батарей потужністю 280 Вт і вже зараз 24 ліхтарі освітлюють центральну частину с. Комишуваха.

Детальніше...
 
Вівторок, 17 грудня 2013

16 грудня 2013 р. відбулась Річна зустріч співробітників Проекту МРГ

 

Детальніше...16 грудня 2013 р. у м. Києві була проведена Річна зустріч співробітників Проекту МРГ, за участі керівників обласних підрозділів впровадження Проекту, центрального Київського офісу та представників ПРООН. Понад 60 представників з 25 областей України зібралися, щоб поділитися досвідом впровадження та моніторингу мікропроектів, обговорити уроки МРГ-ІІ з впровадження таких пілотних компонентів, як енергоефективність, економічний розвиток сільських територій та висловити побажаДетальніше...ння щодо наступної фази Проекту.

Оксана Реміга, старший програмний менеджер ПРООН в Україні привітала учасників, і зауважила, що «на початку 2014 р. очікується підписання угоди між ЄС та Українським урядом щодо наступної фази Проекту – МРГ-ІІІ».

Для кращого розуміння результатів Проекту, консультант ПРООН Ільдар Газізуллін представив результати роботи Місії з оцінки діяльності МРГ. Відповідно до представлених рекомендацій Місії з оцінки, учасники обговорили перспективи та напрямки роботи Проекту.

Протягом одноденної зустрічі, учасники дізналися про можливі зміни у процедурах та внутрішніх політиках у наступному році. Завдяки заходу, координатори Проекту були проінформовані про стан впровадження усіх компонентів, про плани на наступний рік і на наступну фазу Проекту МРГ-ІІІ.

 

 

 
Четвер, 05 грудня 2013

Відбулось друге засідання Робочої Групи з економічного розвитку сільських територій

 

Детальніше...Для економічного розвитку сільських територій України характерні проблеми, серед яких на першому місці відсутність робочих місць та низький рівень доходів. Причиною цього є низька продуктивність праці при великому потенціалі, а також високі витрати з низькою віддачею. У межах економічного компоненту Проекту, МРГ намагається вирішити ці проблеми та прагне посилити позиції домогосподарств з низьким рівнем доходів. У пілотуванні взяли участь 15 сіл з восьми районів України. Економічний компонент допомагає їм мобілізуватись у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, нарощувати капітал, удосконалювати свої знання, а також виготовляти, обробляти, збувати сільськогосподарську продукцію та надавати різні послуги з обслуговування. Для обговорення результатів та перспектив цього компоненту МРГ, у 2012 р. було організовано засідання Робочої Групи.

Детальніше...
 
Четвер, 28 листопада 2013

Проект МРГ зібрав партнерські університети

РозвиДетальніше...ток людських ресурсів є одним з ключових елементів Проекту МРГ. Прагнучи до поширення знань, пов’язаних із методологією сталого місцевого розвитку, Проект встановив партнерство з 27 вищими навчальними закладами України та підтримав створення Мережі університетів-партнерів, зацікавлених у викладанні принципів сталого розвитку суспільства.

З метою кращого планування діяльності Мережі, 21-23 листопада 2013 р. Проект підтримав одразу 2 заходи: Семінар-тренінг для нових представників вищих навчальних закладів, які приєднались до співпраці з МРГ протягом цього року, та щорічну Зустріч з огляду результатів та планування діяльності на 2014 рік.

Детальніше...
 
Середа, 20 листопада 2013

Проект МРГ збирає партнерські університети

Проект МРГ розуміє важливість розвитку людських ресурсів. З метою кращого розуміння методології та принципів викладання курсу зі сталого розвитку, 21 – 22 листопада 2013 р. відбудеться Семінар-тренінг та Щорічна зустріч з огляду та планування для представників вищих навчальних  закладів. Тренінг покликаний поглибити розуміння методології Проекту, принципів сталого розвитку, та допомогти розробити і впровадити у навчальний план курс зі сталого розвитку. Очікується, що у заході візьме участь більше 30 представників вищих навчальних закладів з 20-ти регіонів України. У рамках Щорічної зустрічі з огляду і планування представники університетів-партнерів Проекту МРГ узгодять план дій на 2014 р. та визначать пріоритетні напрямки їхньої діяльності. Щоб дізнатися більше про захід та переглянути фото з місця події, слідкуйте за новинами на нашому сайті.

 
Понеділок, 18 листопада 2013

Запрошення до участі у конкурсі с. Скадовка Чаплинського района Херсонської області

 

 Запрошення до участі у Конкурсі

1.    Організація громади  НГО «Діти Скадовки – потенціал майбутнього»  та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи у Скадовській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Капітальний ремонт системи опалення з встановленням котла на біомасі.», Херсонська область Чаплинський район, с. Скадовка, провулок Шкільний,1,  демонтаж трубопроводів опалення зі сталевих водогазопровідних неоцинкованих труб діаметром до 50 мм – 452,0м;  демонтаж регистрів з труб сталевих, діаметром 100 мм 226,0м;  монтаж модуля з теплогенератором 150кВт – 1шт; встановлення опалювальних  радіаторів сталевих – 141,43 кВт прокладка трубопроводів  опалення – 490,0м; встановлення аварійного генератора 5 кВт для забезпечення автономної роботи опалювального котла та аварійного освітлення при вимкненні зовнішнього електропостачання,

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.   Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Херсонська область Чаплинський район, с. Скадовка, провул. Шкільний, 1.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00, 01.12.2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3.   Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  (05548) 43-4-40, моб.т.  (095) 366-31-68,  або (095) 579-53-86

 


Архів новин