Місцевий розвиток орієнтований на громаду

Оголошення про тендер Черкаська область

Носачівська сільська громадська організація «Затишок», с. Носачів, Смілянського району, Черкаської області та програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ) цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з позитивною репутацією надати цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи в  в школі с.Носачів. Модернізація системи опалення з встановленням  піролізного котла»

Підрядники повинні мати досвід та ліцензію на проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Зацікавлені підрядники можуть безкоштовно отримати тендерну документацію за адресою:  с. Носачів, Смілянський район, Черкаська область в приміщенні Носачівської загальноосвітньої школи. Пропозиції повинні залишатись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 12.00 години 19 грудня 2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3а додаткову інформацію звертатися за вищенаданою адресою або за телефоном: (097)1919927, 380978040808  nsrada1@i.ua